Mc Chouffe

Brasserie d’Achouffe „Mc Chouffe“

Šiandien ragauju antrą iš Olandijos atvežtą Belgiško alaus buteliuką. Šį kartą tai 8% ABV, Belgiškas stiprusis elis „Mc Chouffe“, gaminamas Belgijos bravore „Brasserie d’Achouffe“. Už šio alaus bei bravoro neslypi jokia senus laikus menanti istorija, mat pirmas alus šioje gamykloje buvo išvirtas tik 1982 metais.

Alus tamsiai rudos spalvos su pastebimu raudonu atspalviu. Puta rusva, standi, išsilaikiusi praktiškai iki paskutinio gurkšnio.

Aromate dominuoja salyklas, karamelė. Jaučiamos gėlių natos. Alkoholis kvape vos, vos juntamas, o aromatas labai subalansuotas ir be galo malonus.

Skonis taip pat salyklinis, karamelinis, jaučiami riešutai. Poskonyje lieka šokolado skonis, lengvas apynių kartumas. Kaip ir su aromatu, taip ir su skoniu – idealus balansas puikiai maskuojantis 8% ABV. Alkoholio geriant praktiškai nesijaučia.

Puikus alus. Ir ko aš taip prieš tuos Belgiškus buvau nusistatęs? Tikiuosi bus proga nuvykti pas alų atvežusį draugą,pasisvečiuoti Olandijoje ir paragauti šio alaus kur nors Amsterdamo aludėje… šviežio… iš krano…

Aromatas: 8/10
Išvaizda: 4/5
Skonis: 8/10
Gomurys: 4/5
Bendras įvertinimas: 16/20
VISO: 40/50

Ragautas 2013 06 11

Pasidalink!Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on Twitter0Email this to someone

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *