meister

Fortas „Meister“

Nors šiuo alumi bravoro atstovas mane pavaišino dar prieš jam pasirodant parduotuvių lentynose, tačiau tik dabar susikaupiau jo degustacijai. Taigi, pristatau naujieną, kuri jau visai nebe naujiena – Forto „Meister“.

Alus skaidrus kaip ašara, gintaro spalvos su gražia balta puta. Nors kitų vertintojų apžvalgose minima, kad puta laikosi labai ilgai, tačiau pas mane ji sunyko vos per minutę. Taurėje liko tik užuominos. Pastebėjau, kad man taip gaunasi jau ne su pirmu alumi. Įdomu kokios gi to priežastys?

Alaus aromatas nykokas, vos juntamos karamelės ir skrudintų riešutų užuominos, o apynių kvapo lygiai nulis. :(

Skonis irgi tuščias, apart lengvai biskvitinio salyklo skonio daugiau nieko nėra. Poskonyje lieka vos juntamas apynių kartumas. Karbonizacija nedidelė, kūnas vidutinis.

Na nepasisekė šį kartą „naujos kartos“ aludariui. Pirmas blynas tikrai prisvilęs. Tikiuosi iš klaidų bus pasimokyta ir kitas aludario kūrinys maloniai nustebins.

Aromatas: 2/10
Išvaizda: 5/5
Skonis: 3/10
Gomurys: 3/5
Bendras įvertinimas: 8/20
VISO: 21/50

Ragautas 2014 04 21

O kad šis įrašas būtų kiek smagesnis, noriu parodyti jums kaip atrodo tikriausiai pirmo Lietuvoje sukurto elektroninio hidrometro viduriai. Kūrimo procesas buvo baisiai ilgas, atlikta begalė eksperimentų, išmėginta ne viena idėja ir…. daiktas nors ir reikalauja rimtos kalibracijos, tačiau veikia! Ir ne tik veikia, bet ir informaciją apie temperatūrą bei alaus tankį norimu intervalu perduoda bevieliu ryšiu. O smagiausia tai, kad savikaina tikrai juokinga ir tikriausiai nesiekia net 50 Lt. Tadam!:

hidrometras

Bet apie tai kada nors kitą kartą….

Pasidalink!Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on Twitter0Email this to someone

5 komentarai

  1. Vidmantas

    O man visai patiko. Kažko TOKIO neradau ir kažin ar atskiro vertinimo nusipelnęs šis alus. Bet balų bendrai surinktų tikrai daugiau nei 21 :)

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *