Double Stout

Shepherd Neame „Double Stout“

Senokai neragavau jokio stauto, tad šiandien nusprendžiau išbandyti dar neragautą, anksčiau ypatingai mėgstamo alaus egzempliorių. Shepherd Neame „Double Stout“. Etiketė skelbia, kad tai 5.2% ABV, juodas alus su skrudėsių, šokolado ir apynių aromatais, sauso, kavos ir kartaus skonio.

Atidarom, įsipilam. Alus juodut juodutėlis, puta nedidelė, bet standi ir tiršta. Išsilaikė gan ilgai palikusi pėdsaką bokalo kraštuose. Atrodo tikrai viliojančiai.

Aromate išties jaučiame lengvą degėsių aromatą, gan išraiškingą šokolado kvapą, skrudintų riešutų užuominas. Etiketė skirtingai nuo anksčiau bandytų Shephers Neame gaminių šį kartą nemeluoja.

Ragaujam… Vidutinio kūno, sausas alus. Jaučiamas gan stiprus kavos ir šokolado skonis. Burnoje ilgai išlieka karčių apynių ir degėsių poskonis. Mano stautas! Galiu tik pasakyti, kad iš visų komercinių ragautų stautų šis man yra „pats pačiausias“,

Aromatas: 9/10
Išvaizda: 5/5
Skonis: 9/10
Gomurys: 4/5
Bendras įvertinimas: 17/20
VISO: 44/50

Ragautas 2013 02 04

Pasidalink!Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on Twitter0Email this to someone

3 komentarai

  1. runce

    paragavau ir aš vakar. aromatui tiek daug balų neduočiau, jaučiamas lyg avižų kvapas persimaišęs su degintais salyklais, bet toks neišraiškingas. o šiaip tikrai puikus alus, ir, kaip sakė, turbūt vienas geriausių komercinių stautų

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *